ثروتمندان می دانند چگونه از مغزخود برای بالا بردن درآمد وافزایش سود استفاده نمایند

 
 

بهترین روشهای کسب درآمد عالی و پولدار شدن واقعی از اینترنت


روشهای اطمینانی کسب درآمد بالا از اینترنت در ایران
نظرات |

اگر در جستجوی کسب درآمد از اینترنت می باشید

حتما این نوشته را با دقت
  تا آخر بخوانید و روشهای

 معقول و عملی را انتخاب کنید.


کسب درآمد از اینترنت

اگر تا آخر نخوانید یقینابرخی نکته های طلایی را که در روشن تر کردن معمای کسب در آمد از اینترنت درایران مؤثر است از دست می دهید. من می دانم اکثر بازدید کنندگان این صفحه پولداران نیست بلکه کسانی است که در آرزوی پولدار شدن اند بنا براین وجدانم قبول نمی کند برخی رازهای کسب در آمد از اینترنت را افشا نکنم.
اولین راز این است که این نوشته را تا آخر و خیلی با دقت بخوانید. بعضی منابعی را که آدرس داده ام ارزیابی نمایید اما اقدام به خرید بسته های کسب در آمد از اینترنت نکنید مگر برای ارضای حس کنجکاوی و به کاربردن روشهای آزمون و خطای راههای کسب در آمد از اینترنت.
خوب می دانم اگر در چنگال برخی سایتهای تبلیغ کننده ای کسب در آمد از اینترنت بیافتید تا یک بسته از این نرم افزارها را به شما نفروخته اند نمی توانید خودرا بیرون بکشید!! اما من می گویم لازم نیست بخرید. اگر می خرید هم ارزانترینش را صرفا برای آزمون و خطا و کشف معمای کسب در آمد از اینترنت در ایران برای شما.

شاید این روزها عبارت های جذابی از قبیل: کسب در آمد بالا از اینترنت، کسب در آمد صد درصد تضمینی و تجربه شده از اینترنت، کسب در آمد فوق العاده و باورنکردنی ا زاینترنت،کسب در آمد میلیونی از اینترنت،بهترین و اطمنانی ترین روشهای کسب در آمد از اینترنت و دیگر واژه های خیلی چرب و دهن پرکن، پرتکرار ترین و پربازدید ترین واژه های باشد که در فضای اینترنت ایران تکرار و بازدید می شود و کسانی که این نرم افزارها را تهیه می کنند اما برای شان قابل استفاده نیست صدای شان به هیج جایی نمی رسد زیرا توان اطلاع رسانی برای دیگران را ندارند چون سایتهای غول و پربازدید در اختیار کسانی است که برای مجموعه های کسب در آمد از اینترنت تبلیغ می کنند و هرکه آنرا خرید و قابل تطبیق در ایرن نبود خودش می ماند و خدایش! دیگه توان اطلاع رسانی را به اهالی اینترنت و آنهایی که هنوز این بسته هارا نخریده اند، ندارند. بنا براین این بسته ها همچنان جزء پرفروش ترین محصولات اینترنتی است. حتی خود من هم اگر به جای این مقدمه، با تمام تأکید و اطمینان صد در صد از بسته های کسب در آمد از اینترنت در ایران تبلیغ می کردم  می توانستم روزانه چند بسته از آنها را به فروش برسانم ولی صادقانه عرض می کنم: وجدانم قبول نمی کند کسانی را که با هزار آرزو و امید، در صدد کسب در آمد جزئی از اینترنت و رفع بخشی از مشکلات انبوه مالی خود از این طریق می باشند سرگردان نمایم. عرض کردم اگر خیلی وسوسه می شوید و در صدد کشف معمای روشهای کسب در آمد از اینترنت می باشید من بهترین و معتبرترین فروشگاهها را معرفی کرده ام که در ادامه خود شما با مراجعه به آنها و ارزیابی دقیق، به گفته های من اطمینان صد در صد پیدا خواهید کرد.

  بنده به جای تأکید روی تهیه بسته های کسب در آمد از اینترنت، روی نرم افزار "بهترین روش آموزش زبان انگلیسی در جهان" تأکید می کنم و خیلی هم تأکید. زیرا یقینا زندگی شما را متحول می کند و هزاران برابر هزینه ای که برای تهیه آن می نمایید برای شما سود قطعی دارد. تا آن حد تأکید؛ که می گویم اگر با زبان انگلیسی آشنای کامل و دایمی داشته باشید اطمینان تضمینی و صد در صد می دهم که درهای در آمد از اینترنت و غیراینترنت به روی شما گشوده خواهد شد. یقینا تحول بزرگ و سرنوشت ساز در زندگی شما رخ خواهد داد. این اطمینان را هم می دهم  که از "این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی" بهتر هیج نرم افزاری در هیج جای دنیا نیست. نرم افزار "تل می مور" یا سی دی های آموزش زبان نصرت و... در قیاس با آموزش زبان انگلیسی با "رزتا استون" از زمین تا آسمان تفاوت دارد. تا تهیه نکرده اید و یک ماه استفاده نکرده اید این تفاوت را احساس نمی توانید. اگر تهیه نمودید حتما از ورژن چهار به بعدش تهیه نمایید که به معنی واقعی جادوی آموزش زبان انگلیسی است. سربازان امریکایی در عراق حتی برای آموختن فوری زبان عربی از نرم افزار معجزه آسای رزتا استون استفاده می کرده اند!!
من معتبرترین فروشگاه نرم افزار های آموزشی در ایران را برای تهیه
این جادوی یادگیری آسان و دایمی و بدون درد سر زبان، پیشنهاد می کنم. به دلیل خرید آسان و تحویل هزینه دم در منزل و به د لیل تهیه آخرین ورژنهای این نرم افزار در این فروشگاه.
دراین بخش مرکز نرم افزارهای آموزشی، نیز حتـــما سری بزنید تا بادیدن تمام نرم افزارهای آموزش زبان در ایران، در یکجا از تنوع و اعتبار فروشگاه، شگفت زده شوید. دهها صفحه معرفی نرم افزارهای مختلف آموزش زبان را که در پایین صفحه فروشگاه فهرست شده است نیز با کلیک روی شماره صفحات بعدی بیبینید. بادقت و با چشم باز ارزیابی نموده هرکدام را پسندیدید تهیه نمایید.
مواظب باشید به هیج عنوان، بدون تحلیل و تعقل، چشم بسته

وارد کسب در آمد از اینترنت نشوید
.


خیلی از دوستان که با بنده ارتباط دارند وقتی می بینند بازدید وبلاگ بالا است اصرار دارند که چرا در موضوع کسب در آمد از اینترنت مطلب نمی گذارم؟ اما نظر شخص حقیر این است که اولا کسب در آمد از اینترنت بدون استفاده از روشهای مناسب و امتحان شده برای افراد عادی بالا نیست. اگر کسب در آمد از اینترنت در ایران برای همه ساده وراحت بود اکنون همه میلیونر شده بودند وهمه از اینترنت در آمد کسب می کردند.

از سوی دیگر کسب در آمد از اینترنت برای همه به صرفه نیست. مواظب باشید فریب تبلیغات وسوسه برانگیز "به سادگی میلیونر شدن از اینترنت" را نخورید. هرکسی که از اینترنت میلیونر نمی شود. مثلا بقالی سرکوچه که از اینترنت هیج بوی نمی برد اگر مغازه اش را تعطیل کند شب و روز بیست و چهار ساعته هم که پای اینترنت بنشیند به اندازه یک دهم مغازه اش از اینترنت نمی تواند در آمد کسب کند. برای پولدارشدن او، بهترین گزینه این است که روی مغازه و کارهایی که مهارت دارد بیشتر سرمایه گذاری کند قطعا از همان مسیر بهتر و زود تر پولدار می شود همینگونه است وضع سایرکسانی که از اینترنت هیج چی نمی دانند و کسب و کار دیگر غیر از اینترنت هم دارند اما بی جا هوس رها کردن کار و بارفعلی خود و کسب در آمد از اینترنت به سرشان زده است.

بنابراین اینترنت فقط و فقط برای کسانی که روشهای حرفه ای استفاده از اینترنت را بلدند ومی توانند هدفمندانه و راحت در اینترنت کار کنند و در استفاده آن مهارت دارند پولساز است و اگر با چشم باز و با احتیاط وارد شوند و آموزشهای ابتدایی مخصوص کسب در آمد ازاینترنت را نیز بگذرانند پس از مدتی به در آمد خواهند رسید.


بهترین و معتبرترین منبع برای راهنمایی کسب درآمد ازاینترنت

 کدام سایتهاست؟

حتما سوال می کنید بهترین سایت برای کسب درآمد ازاینترنت کدام سایت است یا بهترین روشهای کسب درآمد ازاینترنت را از کجا یاد بگیریم؟

نظر بنده این است که تمام سایتها و وبلاگهایی که ادعای آموزش بهترین روشهای کسب درآمد ازاینترنت را دارند رموز اصلی پولدار شدن ازاینترنت را باشما نخواهند گفت. بهترین راه این است که به جای، ساعتها و ماهها سرگردانی درسایتها و وبلاگهای پر طمطراق، یک نرم افزار معتبر روشهای کسب در آمد از اینترنت را به قیمت جزئی بخرید تا در زمان کوتاه با روشهای سالم و معقول کسب در آمد ازاینترنت آشنا شوید. اگر خرید چنین نرم افزار یا کتابی هیج سودی دیگری هم نداشته باشد حد اقل از فریب خوردن شما توسط سایتهای تبلیغاتی جلوگیری می کند و واقعیت کار دست شما می آید که آیا اصولا از اینترنت می توان کسب در آمد کرد یانه؟ و اگر بنا باشد در آمدی کسب کنیم با چه روشهایی و برچه اصولی استوار است. 


البته بهتر است کسب درآمد از اینترنت را به عنوان یک کار جنبی و آزاد در کنار شغل اصلی خود درنظربگیرید و روزانه در حدود نیم ساعت وقت خودرا صرف این کار کنید اگر نتیجه گرفتید وقت بیشتری درنظربگیرید و ادامه بدهید و گرنه به هیج عنوان وقت خودرا صرف گشت و گذار دراینترنت نکنید و بی خیال شوید.

کسب در آمد اطمینانی از اینترنت

من از میان تمام منابع کسب درآمد ازاینترنت،

این بسته آموزشی واقعا عالی را که

 مطمئن ترین و پولساز ترین برنامه کسب درآمد از اینترنت

 با آخرین و بروزترین روشهاست
.ترجیح می دهم


این بسته آموزشی به معنی واقعی ارزشمند، در

     فروشگاه صد در صد معتبر و ثبت شده
در ستاد ساماندهی سایتهای ایرانی

 با مجوز رسمی و
قانونی
، به فروش می رسد.
 
خوبی این مجموعه در این است که هم ساده، هم ارزان، هم اطمینانی و هم قابل عملی شدن درایران است.
برای خرید بسته های کسب در آمد از اینترنت حتما حتما به این "  گنجینه پکیچ های طلایی کسب در آمد از اینترنت "از سایت ایران مارکت که بزرگترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران است و بیش از هزار فروشگاه اینترنتی دیگر زیر مجموعه آن است، نیز سر بزنید تا با چشم نازنین خود بیبینید: میان ماه من تا ماه گردون / تفاوت از زمین تا آسمان است!

واقعا این سایت، بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران و بهترین جا برای خرید نرم افزار مورد نظر شماست. اگر در زمینه کسب در آمد از اینترنت بازهم دنبال کتاب و نرم افزار بودید درقسمت بالای سایت در بخش جستجوی محصولات بنویسید "پولدارشدن از طریق  اینترنت"  یا بنویسید "بهترین روشهای کسب درآمد ازاینترنت" دهها یا شاید صدها محصول ظاهر شود. از میان آنها مناسبترین وبهترین اش را برای خرید ابتدا انتخاب نمایید وآدرس بدهید وقتی مأمور پست آنرا به درب منزل شما آورد قیمتش را همانجا دم در خودتان حساب کنید.

این روش خرید صد در صد اطمنانی و ساده هست. تنها آدرس می دهید و قیمت محصول را دم در حساب می کنید تقریبا تمام نرم افزارهای کسب در آمد شبیه همدیگر است نرم افزار خیلی گران انتخاب نکنید یک نرم افزار خوب با قیمت معمولی بخرید اگر با روشهای آن نتیجه گرفتید حتما نرم افزارهای بیشتر و گرانتر را بخرید ارزشش را دارد و گرنه مواظب باشید بی جا وسوسه نشوید.

به هیج عنوان یکباره چندین کتاب ونرم افزار روشهای کسب درآمد ازاینترنت را نخرید و بیشتر ازآن مواظب باشید که فریب سایتها ووبلاگهایی مدعی کسب درآمد فوق العاده ازاینترنت را نخورید. بسیاری از کسانی که ادعا می کنند در فلان سایت ثبت نام نمایید و ماهانه چند صدهزار تومان با چند کلیک کسب درآمد داشته باشید!! در واقع فقط از همین ثبت نام شما ومعرفی شما به آن سایت، درصدی از درآمد شما به آنها تعلق می گیرد و شما زیرمجموعه آنها می شوید و بس!
اگر روزی به دام اینگونه سایتها و وبلاگها افتادید به محض اینکه عضو شدید و دیدید درآمد خوبی ندا رید، ادامه ندهید که این راه تا آخر همینگونه کاذب و وسوسه برانگیز است. به صورت زنجیره ای به شما کوههای طلا وعده می دهند و شمارا به دنبال شان می کشانند اما هرچه پیشتر می روید و بیشتر کار می کنید این کوهها دورترمی شوند و هرگز به آنها نمی رسید.

دریک کلام،کسب درآمد ازاینترنت را با چشم باز و با روشهای معقول و منطقی و به تدریج شروع کنید.

 دوستان همدل! من از زمانی که می خواستم این وبلاگ را ایجاد نمایم با تأمل زیاد، عنوان آنرا" روشهای معقول پولدارشدن" گذاشتم نه "بهترین و عالی ترین روشهای کسب در آمد از اینترنت" یا عناوین فریبنده دیگر. اکنون هم رو
ی روشهای معقول پولدار شدن اصرار دارم و در بند این نیستم که شما حتما نرم افزار کسب در آمد از اینترنت را که معرفی می کنم بخرید یا نخرید بلکه برعکس، روی این موضوع اصرار دارم که اگر تخصص و حرفه ای دیگری دارید اصلا به کسب در آمد از اینترنت فکر نکنید بلکه یک وبلاگ یا سایت در زمینه تخصص خود بزنید و اطلاعات خودرا بروز نمایید و از کارو بار خود نیز تبلیغ کنید با این روش در واقع به صورت غیر مستقیم از اینترنت کسب در آمد کرده اید. اما اگر بازهم با دیدن تبلیغات وسوسه برانگیز کسب در آمد از اینترنت ذهن شما آرام نگرفت بهترین نرم افزار موجود برای این کار نرم افزار بالاست که خدمت شما معرفی شد.
مرتبط با : رازهای اصلی پولدار شدن دانستنیهای کسب و کار موفق
برچسب ها : کسب درآمد از اینترنت-پولدارشدن ازاینترنت-روشهای پولدارشدن از اینترنت-روشهای کسب درآمد ازاینترنت-چگونه از اینترنت درآمد کسب کنیم-چگونه از اینترنت پولدارشویم-بهترین روشهای کسب درآمد ازاینترنت-
نویسنده : admin -
تاریخ : سه شنبه 31 اردیبهشت 1392
زمان : 01:43 ق.ظ
دیدگاه خودرا بنویسید
zahra یکشنبه 17 خرداد 1394 10:19 ب.ظ
کمکم کنید لطفا
zahra یکشنبه 17 خرداد 1394 10:18 ب.ظ
من خیلی فوری نیازمند پولم چطوری میتونم از طریق سایت کسب درامد کنم لطفا جواب را به ایمیلم بفرستید
احمد شنبه 12 اردیبهشت 1394 11:40 ق.ظ
نون بازو دیگه مرد الان باید نون عقلتو بخوری
عیسی جمعه 24 بهمن 1393 04:35 ب.ظ
ای بابا وضعیت اقتصادی خرابه شما چی میگید مردم پول ندارن....
نیوشا سه شنبه 7 بهمن 1393 12:34 ب.ظ
چرا اینقدر زور بزنم
نون بازو چیه.نون رونت رو بخور
جمعه 3 بهمن 1393 10:38 ق.ظ
مهندس ممنون از مطلبتان ، خسته نباشید
به امید روزی که همه سایتهای دنیا سالم و صالح بشوند.
پنجشنبه 22 آبان 1393 05:48 ب.ظ
ز نیرو بود مرد را راستی ز سستی کژی کاهد و کاستی .
نون بازوتونو بخورید نه نون زانوتونو
آموزش كسب درآمد پنجشنبه 22 آبان 1393 01:03 ب.ظ
سلام
ممنون واقعا دستتون درد نكنه
محمد شنبه 1 شهریور 1393 10:35 ب.ظ
سلام آقای نوید بخش ممنون از صداقت کم نظیرتون. ببخشید میشه راهنمایی مون کنید چگونه این بسته ی آموزشی رو تهیه کنیم؟
admin - پاسخ داد:
ممنون از تشویق و محبت تون دوست عزیز!

عرض کردم اگر می خواهید ازباب آزمون و خطا و امتحان میزان موفقیت این بسته آموزشی پولدار شدن از اینترنت را که درهمه جا از آن تبلیغ می شه بخواهید تهیه کنید در همین نوشته نحوه ی تهیه آن را و لینک فروشگاههای معتبری که این بسته را ارائه می کنند درج نموده ام اما تلاش کنید ارزونترین شونو انتخاب کنید.آدرس ها و لینک هایی که در بالا گذاشته ام بهترین و معتبرترین منابع است. موفق باشید.
اشكان یکشنبه 11 خرداد 1393 10:07 ق.ظ
سلام میخواستم ببینم این بسته چطوریه به درد میخوره واقعیه یا نه ممنون از سایت بسار خوبتون
admin - پاسخ داد:
به نظر من اگر وبلاگ پربازدید ندارید یا نمی توانید درست کنید از خیرش بگذرید ... اگر خیلی وسوسه شدید یکی با قیمت پایین بخرید چند و چون کار دست تون میاد اگر براتون ماهانه درآمد زیاد با کار کم داشت ادامه بدهید و گرنه بیاندازید سطل آشغالی . هرجور راحتید.... حتی می تونید از یک سایت دیگه تهیه نمایید ولی سایتهای رو که من آدرس داده ام بهترین منبع است و باتوجه به رقابت شدیددرعرضه بسته های کسب درآمد می توانید با پایین ترین قیمت آنرا تهیه نمایید..... موفق باشید
فاطمه شنبه 6 اردیبهشت 1393 01:10 ب.ظ
ممنون ازراهنماییتون
ع حیدری شنبه 30 فروردین 1393 03:07 ب.ظ
خسته نباشید به قول پیرزنا انشاالله به هرچی دست بزنی واست تلا بشه
اشکان دوشنبه 18 فروردین 1393 03:32 ب.ظ
مهندس قربون معرفتت در روزگاری که همه کلاهبردار شدن شما بدون حرص و جوش، چشم و گوش مردم رو باز می کنید و صادقانه راهنمایی می کنید. بله تا تو گوگل می زنیم کسب در آمد از اینترنت یک میلیون سایت و وبلاگ کلاهبردار میان که هدف شون جز فروش محصولات شون چیز دیگری نیست. تازه بعضیا شون بسته های کسب در آمد از اینترنت رو به قیمت 48 هزار تومان می فروشند.
منم توصیه می کنم به دوستان فریب این بازاریاب های کلاهبردار رو نخورند و اگه می خوان کسب در آمد از اینترنت رو تجربه کنن ابتدا یکی از همین سی دی های آموزشی رو با قیمت پایین تهیه نمایند و آزمایشی استفاده کنند اگه موفقیت داشتند ادامه بدن...
واقعا ممنون مهندس...
جواد شنبه 16 فروردین 1393 04:13 ب.ظ
مرسی از صداقتت
الکترو مگ جمعه 1 فروردین 1393 12:51 ب.ظ
سلام

برای کسب درآمد خوب از اینترنت باید یه وب سایت خوب داشت و ازش استفاده کرد

اینجام وب سایت خوبیه کلی توش مطالبه دوستان
نگار دوشنبه 28 بهمن 1392 02:50 ب.ظ
منم مثل شما فکر میکنم
تارا چهارشنبه 16 بهمن 1392 01:00 ق.ظ
غلامرضاکبیری چهارشنبه 25 دی 1392 11:40 ق.ظ
بانام خداوندرازق مهربان
انشاالله خداوند به زندگیت خیروبرکت بدهدکه صادقانه مردم راراهنمایی وارشاد مینمایی.
باتشکر
Arash چهارشنبه 13 شهریور 1392 06:58 ب.ظ
من می گم بهترین روش پولدار شدن از اینترنت این است که یک وبلاگ خیلی با بازدید بالا داشته باشیم و اجناس پرفروش اینترنتی را تبلیغ کنیم. البته باید صداقت و روشمندی را هم رعایت کنیم یعنی محصولات اطمینانی و پرفروش را تبلیغ کنیم و با کسب در آمد دایمی و حلال پولدار شویم.
درست نگفتم؟؟
مثل خود جنابعالی. من به شما و روش کار شما واقعا تحسین می کنم اگر در آمدی از این راه نصیب تون می شه هم نوش جون تون. چند آدم که مثل شما پیدا شه دست کلاهبردارا و شیادان اینترنتی را از سر مردم ما کوتاه می کنه. فقط کافی است در گوگل بزنید کسب در آمد از اینترنت اونوقت می بینید که نا مردا چه روشهای جعلی و سودجویانه رو به شما پیشنهاد می کنند که جز سرگردانی هیج نتیجه ای ندارد.
از صمیم دل می گم: موفق و همیشه سالم باشی مصطفی جون
بابک محالی شنبه 19 مرداد 1392 01:04 ب.ظ
سلام جناب نواندیش. من مطلب شما را از اول تا آخر خوندم بی تعارف می گم خیلی به صداقت شما تحسین کردم. شما در مورد نحوه کسب در آمد از طریق اینترنت بسیار صادقانه توضیح داده اید و راههای خوبی را پیشنهاد کرده اید اما برخی سایتهای کلاهبردار در این اواخر اقدام به کلاهبرداری رسمی کرده و با تبلیغ کسب در آمد 9 میلیون به بالا از اینترنت همین بسته های کسب درآمد را به جوانان ایران می فروشد. اینها بیشتر از طریق ایمیل فعالیت دارند و به گفته ای شما طوری با جرأت و اطمینان پیش نهاد می کنند که جوانان ایرانی با ور می کنند با این بسته ها به همین سادگی ماهانه بیش از ده میلیون تومان درآمد پیدا می کنند؟! در حالیکه شما گفته اید به همین سادگی نیست. کسب درآمد از اینترنت کمی فوت و فن می خواهد و...
اگه می تونی در باره افشای جزئیات بیشتر از کلاهبرداران اینترنتی مطلب بنویسی ممنون می شم. من به صداقت شما اطمینان صد در صد پیدا کردم و اکثر مطالب وبلاگ تون را مطابق با واقعیتهای اینترنت و ایران می دونم. موفق باشید.

مصطفی قلی پور سه شنبه 8 مرداد 1392 08:51 ب.ظ
منم میگم دست گلت درد نکند داداش. باخوندن این مطلب واقعامعمای کسب در آمد از اینترنت در ایران برایم حل شد. خوب کار کردین که اصرار به تهیه ای این بسته ها نکرده اید اما بهترین منابع را برای تهیه آن مرعفی کرده اید. برخی سایتها همین بسته های کسب در آمد را که شما معرفی کردین خدا شاهده تا سی هزار تومان هم می فروشه. این کار شما خیلی خیلی خوبست که با معرفی سایتهای مختلفی که بسته کسب در آمد از اینترنت را عرضه می کنند با خلق کردن یک محیط رقابتی بین سایتهای عرضه کننده ای بسته کسب در آمد ایجاد کرده اید. بازم میگم ممنون عزیزم
حامد دوشنبه 7 مرداد 1392 07:01 ق.ظ
دمت گرم .هنوز آدمی كه دلش برای مردم بسوزه زیاده.
خواهش هركس مطالب این وبلاگ دوستمون رو خوند،حتما جدی بگیرد كه بهترین راه پولدارشدن آموزش زبان است.من خودم كه چقدر از بلد نبودن زیان ضرر كردم و چوب خوردم.یادمه كه كاردانی بودم كه یكی از اساتید اومد و گفت كسی زبان بلده؟باورتون نمیشه كه فقط یه نر اونهم دقیق نه.كه استاد بعدش گفت بیخیالش.ولی ما بعدا ازش پرسیدیم برای چی استاد پرسیدی ؟گفت براش كار سراغ داشتم با حقوق خوب.
خلاصه اگه بلد بدویم جای ما اینجا نبود
آرمان یکشنبه 23 تیر 1392 03:39 ب.ظ
آقا دمت گرم! آدمایی مثل شما کم پیدا میشن! من توی گوگل سرچ کردم: راه های کسب درآمد اینترنتی چندتا وبلاگ رو باهم باز کردم که وبلاگ شما یکی از آن ها بود!! وقتی وبلاگ شما رو دیدم بلافاصله همه صفحه ها رو بستم و چشام رو به وبلاگ شما دوختم! خیلی گلی! دمت گرم! من من اون بسته آموزشی رو خریدم. بازم میگم...خیلی گل
اگر شما نبودی معلوم نبود چقدر سرم کلاه میرفت دمت گرم واقعا مـردی
admin - پاسخ داد:
خواهش می کنم عزیزم!

هیج اصراری بر خرید اون بسته "کسب در آمد اینترنتی در ایران" نیست. هرجور عشق تون می کشد همون را بکنید اما اگر واقعا تصمیم دارید کسب در آمد از اینترنت درایران رو یکبار امتحان کنید من فکر می کنم بهترین منبع همان باشد که خدمت شما معرفی کرده ام.

نکته ای که خیلی اصرار دارم این است که دوستان این یاد داشت را از اول تا آخر با دقت بخوانند ضرر نمی کنند تا نسبت به این بسته های کسب در آمد و دیگر روشهای کسب در آمد از اینترنت معلومات موثق و کاملتری به دست بیاورند.

ولی راه اصلی پولدار شدن را فراموش نکنیم که:

نابرده رنج گنج...
امید جمعه 14 تیر 1392 11:47 ق.ظ
من راهشو پیدا کردم
فروش بسته های فروش راههای پولدار شدن
دقیقا کاری که شما میکنید
پنجشنبه 6 تیر 1392 03:29 ب.ظ
واقعا همینه من 3 سال توی سیستم های کلیکی و پاپ آپ کار کردم از هیچکدومشون حتی 1 قرون دستم نیومد.
منم میگم کسی که اینترنت حرفه ای بلد نباشد بهتراست وارد بازار کسب در آمد از اینترنت اصلا نشه. اگه دلش قرار نگرفت به قول شما یه نرم افزار خوب تهیه کنه اگه موفق شد خوب اگه نه زود روی کسب در آمد از اینترنت خط بکشه
هدیه رحمتی سه شنبه 28 خرداد 1392 12:44 ق.ظ
راست می گید بعضی سایتا به بهانه کسب در آمد از اینترنت خیلی ملت را علاف می کنند. اگر کسی قصد آشنایی با روشهای کسب در آمد از اینترنت را داشته باشد حتما باید ابتدا یک نرم افزار آموزش کسب در آمد را تهیه کند البته به قیمت مناسب این قیمت شما عالی عالی است.
ساسان دوشنبه 6 خرداد 1392 12:02 ب.ظ
جناب نوید بخش صداقت شما واقعا قابل تحسین است کاش همه مثل شما صداقت داشتند و مردم ساده و صادق تازه وارد به اینترنت را دلسوزانه راهنمایی می کردند بعضی وبلاگها و سایتها که با تبلیغات مبالغه آمیز خود اینترنت را منفجر کرده اند حتی بعضیها شون شعار شونو این جمله رو انتخاب کرده اند" از اینترنت ملیاردر شوید" بعضیها شون هم می گن درآمد ماهانه یک میلیون تومان تضمینی از اینترنت اما وقتی می ری بیبینی کجای این درآمد میلیونی تضمینیه فقط سی دی اش تضمینیه ولی در آمد بالایش از اینترنت تضمینی نیست اگه همه مثل شما راهنمایی می کردند اونایی که واقعا می تونن از اینترنت پول در بیارن و درآمد داشته باشند با اونایی که بیهوده سرگردان می شن از هم جدا می شدن

موفق باشید
مهران صدیقی نیا یکشنبه 5 خرداد 1392 12:15 ق.ظ
آقا حال کردم با این روشهای واقعا معقول و قشنگی که برای کسب در آمد از اینترنت معرفی کردین
امین الله علوی سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 03:10 ب.ظ
خدا خیرت بدهد آقا!

من هم از کلاهبرداری و فریب کاری سایتها و وبلاگهای که به نام کسب درآمد از اینترنت و درآمد میلیونی و.. مردم را سرگردان می کنند بسیار متنفرم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
:: ماهیانه دوازده میلیون تومان کسب درآمد واقعی از اینترنت+تضمینی
:: ترفندهای ساده اما بسیار جالب و کاربردی در زندگی
:: 30 راز اساسی برای سریع پولدار شدن
:: چگونه از زندگی خود لذت ببریم و با نشاط باشیم؟
:: میلیاردر های درجه اول ایران کی ها هستند؟
:: مسئله لاینحل ریاضی با قدرت تلقین حل شد!
:: پس انداز 226 کیلوگرم سکه طی 63 سال+تصویر
:: روشهای اطمینانی کسب درآمد بالا از اینترنت در ایران
:: الماس ده میلیاردی شاه ایران در سوئیس به فروش رفت+عکس
:: نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن
:: آثار مثبت اندیشی
:: چند تصمیم کلیدی که افراد موفق را موفق کرده است
:: چند هشدار امنیتی لازم و راهکارهای مفید به کاربران اینترنت!
:: شاه کلید ثروتمند شدن
:: چند راهکار ساده برای ایجاد نشاط و درمان افسردگی


 
عوامل موفقیت    کسب درآمد از اینترنت  
****
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو