تبلیغات
راههای معقول پولدارشدن - نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن

ثروتمندان می دانند چگونه از مغزخود برای بالا بردن درآمد وافزایش سود استفاده نمایند

 
 

بهترین روشهای کسب درآمد عالی و پولدار شدن واقعی از اینترنت


نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن
نظرات |

من همیشه گفته ام برای پولدار شدن هیجگاه منتظر یک نسخه جادویی که شمارا یک شبه پولدار کند نباشید. پیدا کردن راه پولدار شدن آسان است اما رفتن این راه بسیار دشوار. ولی خوشبختانه نکته ها و روشهای هست که ما را در سریعتر پیمودن این راه یاری می کند و همچون چراغهای روشنایی بخش در یک شب تاریک و یک مسیر پرفرازو نشیب  است که اگر از آنها خوب استفاده کنیم احتمال موفقیت ما را به مراتب بیشتر می کند.
از میان تمام مقالات و یاد داشتهای موجود در اینترنت برای پولدارشدن که با عناوین خیلی درشت و وسوسه برانگیز هم نشر می شود مقاله کوتاه و ساده ای ذیل که در روزنامه همشهری و باشگاه خبرنگاران جوان نشر شده است بهترین مقاله ای کوتاه در زمینه روشهای پولدارشدن است که با کمی ویرایش خدمت شما تقدیم می شود. من خواهش می کنم مقاله را با دقت تا آخر بخوانید و در آن تأمل نمایید خیلی جامع و گویاست.صد در صد ارزش خواندن را دارد اگر اهل درک باشیم باهمین چند نکته راه مان را پیدا می کنیم به قول معروف اگر در خانه کس است یک حرف بس است!     طبق آمار، آرزوی 70درصد مردم این است كه بعد از پولدارشدن، تنها خودنمایی كنند و آنچه مدت‌ها خواهانش بوده‌اند را بخرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و هر شب قبل از خواب، خودتان را در اتومبیل آخرین سیستم‌تان تصور می‌كنید، در حالی كه پالتویی گران‌قیمت به تن كرده‌اید، كیف پولتان پر از چك‌پول‌های طلایی است و دیگر هیچ غم و غصه‌ای بابت پرداخت بدهی و قسط و وام ندارید و... راه را اشتباه رفته‌‌اید چرا كه تصور شما از داشتن پول فراوان، بسیار سطحی و بدون عمق است.

شاید باز خنده‌تان بگیرد و بگویید فعلا راه درازی در پیش دارید و با این حقوقی كه دریافت می‌كنید، باید سال‌ها منتظر معجزه بمانید... .

اگر در این حال‌وهوا گرفتار شده‌اید، سعی كنید به این حقیقت اعتقاد پیدا كنید كه خداوند بهترین‌ها را برای شما در نظر گرفته و تنها با ایمان‌تان می‌توانید آنها را به دست بیاورید. معنی این گفته این است كه اگر باور داشته باشید كه بهترین‌ها از آن شماست، حتما این اتفاق می‌افتد.

 باید شروع كنیم و یاد بگیریم كه آدم‌های پولدار متفكر چه صفاتی دارند. چرا می‌گوییم متفكر؟ چون این دسته از افراد، تنها به فكر خودنمایی و زرق‌وبرق پول نیستند و خوب می‌دانند كه چنانچه به این طریق رفتار كنند، طولی نخواهد كشید كه به جرگه هزاران هزار بدهكار دیگر خواهند پیوست.
  پس با هم، چند صفت برتر را مرور كرده و با امید به آینده، در زندگی‌مان پیاده می‌كنیم:

1. ریسك‌كردن بخشی از کسب در آمد


اگر در هر شغل و حرفه‌ای هستید، باید بدانید كه ریسك، بخشی از كسب درآمد است. ریسک کردن یعنی شجاعت و اعتماد به نفس قوی برای اقدامات پول آور و پرسود. سرمایه‌گذارهای بزرگ اعتقاد دارند كه هر قدر ریسك بزرگ‌تر باشد، میزان سرمایه برگشتی بالقوه آن نیز بیشتر خواهد بود؛ بنابراین اگر هوس پولدارشدن به سرتان زده، باید باور داشته باشید كه از یك راه امن و بدون هیچ‌گونه پستی و بلندی، به جایی نخواهید رسید. باید مثل یك سرباز شجاع از موقعیت‌ها استفاده كنید و به دل خطر بزنید. شاید هیج فرد ثروتمندی را پیدا نکنید که در فرایند پولدارشدن ریسکهای زیادی را تجربه نکرده باشد.

2. سخاوت هوشیارانه


عده‌ای از ما سخاوتمندبودن را نوعی دست‌ ودل‌بازی می‌دانیم كه همه اطرافمان را شامل ‌شود. حاضریم همه دوستان‌مان را به‌راحتی برای نهار مهمان كنیم، برایشان نوشیدنی بخریم، هنگام حساب‌كردن كرایه پیش‌قدم باشیم و... و آن‌قدر به این روش ادامه می‌دهیم كه بعد از مدتی متوجه می‌شویم این نوع رفتارها برای دیگران به یك عادت تبدیل شده و آنها دیگر متوقع شده‌اند... . اگر دچار این رفتارها هستید، باید بدانید كه افراد پولدار متفكر، هوشیارانه سخاوتمند هستند؛ یعنی بر حسب قدرشناسی و ارزش هر فرد حاضر به خرج‌كردن برای او هستند و در كنار این روابط، درصد قابل‌توجهی از دارایی‌شان را نیز صرف امور خداپسندانه می‌كنند!

 3. نشست‌وبرخاست با افراد ممتاز جامعه شما را پولدار می کند


از قدیم گفته اند کمال همنشین اثر دارد. به اطراف‌تان نگاهی بكنید! آیا دوروبرتان را كسانی پر كرده‌اند كه از زندگی‌كردن، تنها گلایه و آه و شكایت را آموخته‌اند یا افرادی كه سرزنده و پویا و با وجود تمام سختی‌ها، در حال دویدن به دنبال اهدافشان هستند؟ این موضوع را جدی بگیرید چرا كه انعكاسی بسیار قوی در زندگی‌تان خواهد داشت. هر دسته از این افراد می‌توانند شما را به‌راحتی در حال‌وهوایی تازه قرار دهند و در شما نشاط و انگیزه ایجاد نمایند. از سوی دیگر افراد ممتاز گذشته از تأثیر گذاری روی روح و روان و رفتار شما، اعتبار شما را در چشم جامعه نیز بالا می برد و حتی در برخی موارد که بدون پارتی حل مشکل ممکن نیست به وزنه پارتی شمارا سنگینتر می کند.

4. نظارت بر سرمایه‌گذاری


سرمایه‌گذاری حتما نباید شامل یك پروژه تجاری سنگین باشد بلكه می‌تواند از یك حساب ساده بانكی یا خرید سهام آغاز و به موردهای دیگر ختم شود. باید هم‌پای مراكز فوق حركت كنید و تا آنجا كه می‌توانید به اطلاعات مالی خود از طریق خواندن مجلات در روزنامه‌های معتبر اقتصادی اضافه كنید.

 5. دوراندیشی

دوراندیشی و آینده‌نگری مستلزم داشتن اطلاعات مالی است كه به مرور زمان، شما را صاحب حس ششم مالی می‌كند؛ پس چشم‌هایتان را برای فرصت‌های ایجاد درآمد و ثروت، تیز كنید اما هیج وقت نباید این دور اندیشی اعتماد به نفس و شجاعت شما در سرمایه گذاری و اقدامهای جدید مالی را از دست شما بگیرد.

6. محول‌كردن امور


افراد موفق شخصا به دنبال تمام امور مختلف نمی‌روند و وقت و انرژی‌شان را هدر نمی‌دهند. چنانچه در مساله‌ای حقوقی مشكلی داشته باشند، به‌سرعت سراغ وكیل می‌روند، در امور مالیاتی به یك حسابدار مراجعه می‌كنند و...

7. تمركز


یك فرد ثروتمند برای خود، ماموریتی شفاف با اهدافی معین در نظر می‌گیرد. او نگاهی مصمم و پایدار به نتیجه كارش دارد و هرگز از مسیرش تغییر جهت نمی‌دهد؛ بنابراین شما نیز شروع كنید. دیدگاه شخصی‌تان و نحوه رسیدن به آن را بنویسید. هرگاه در مشكلات كوچك روزانه گرفتار آمدید، آن اهداف را به خود یادآوری كنید. بعد از برخورد و حل هر مساله، باانگیزه‌تر خواهید شد.

8. خریدهای با کیفیت


پولداران متفكر، خریدهای برتر را برای خود در نظر می‌گیرند چرا كه سزاوارش هستند؛ پس شما نیز ایده‌های بزرگ در سر داشته باشید و بهترین‌ها را برای خود، خانواده و اطرافیان‌تان بخواهید!
خرید با کیفیت یعنی سرمایه گذاری روی وسایل و اسباب مورد نیازتان و بهره گیری بیشتر و با کیفیت تر از پول خود.

9. یادگرفتن زبان پول

منظورم زبان خاصی نیست بلکه همان زبانی است که همه ما و شما بارها هوس یادگرفتنش را کرده ایم و حتی قسمتی از راه را نیز رفته ایم اما هنوز آرزوی تسلط کامل برآن بردل مان مانده است.
خوب چرا گفتم زبان پول؟ زیرا اگر شما چند ثانیه چشم تان را ببندید و در باره نقش زبان بین المللی انگلیسی در موفقیت علمی و مالی و... خود فکر کنید بی درنگ این زبان را زبان پول نیز خواهید گفت چون کسی که می خواهد در دنیای مدرن امروز کسب و کار موفق و مدرنی داشته باشد قطعا با ید زبان صنعت و ارتباطات را نیز بلد باشد.
برای یادگیری زبان نیز هیج وقت امید و انگیزه ای خودرا از دست ندهید از قدیم گفته اند رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود. خوشبختانه امروز نرم افزارهای فوق پیشرفته نیز برای یادگرفتن زبان پول و صنعت ساخته شده است که اگر کمی اراده باشد آموزش زبان را همچون نوشیدن شربت گوارایی راحت و دلپذیر می کند. برای تقویت زبان خود با هر اصطلاحی در هرجایی بخصوص در اینترنت برخورد کردید بلافاصله روی معنی آن تمرکز نمایید اگر بلد بودید ماندگار تر می شود و گرنه معنی آن را از یک دیکشنری دم دست استخراج نمایید.
معلوم است تهیه ای یک نرم افزار عالی برای یادگرفتن زبان از اقلام درجه یک سبد نیازهای ماست اما به شرط اینکه با برنامه ریزی و پشتکار از آن استفاده نمایید. چگونه ما به جایی اسب و الاغ از ماشین استفاده می کنیم؟ در یادگیری زبان نیز به جای استفاده از روشهای سنتی قدیم یک نرم افزار خیلی پیشرفته زبان قطعا به همان میزان استفاده از ماشین به جای الاغ، سرعت یادگیری و تسلط ما برزبان را افزایش می دهد.

گذشته از همه اینها آن قند پند سعدی شیراز را برای پولدارشدن و موفقیت قطعی همواره به خود تلقین نماییم که: نابرده رنج گنج میسر نمی شود. ادیسون گفت من برای سعادت جوانان سه توصیه به آنان دارم که روی هرسه خیلی تأکید دارم . گفتند آن سه چیست؟ گفت: اول کار. دوم کار. سوم کار. پس اگر پول و ثروت می خواهیم با درایت و برنامه ریزی شده به کار بچسبیم. کار!
... و در نهایت به داشتن پول وانمود كنید تا به دستش آورید و به خاطر داشته باشید كه پول، جذب افرادی می‌شود كه می‌دانند چگونه باید با آن رفتار كنند. ما تنها یادگرفته ایم زیاد کارکنیم یاد نگرفته ایم که از پول بیشتر کار بکشیم!

اینها مهمترین نکته های است که در پولدار شدن ما اثر گذار است.


مرتبط با : رازهای اصلی پولدار شدن
برچسب ها : پولدارشدن-روشهای پولدارشدن-روشهای ثروتمند شدن-چگونه پولدار شویم-پولدار-کسب در آمد-
نویسنده : admin -
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت 1392
زمان : 04:43 ب.ظ
دیدگاه خودرا بنویسید
взять кредит онлайн в украине شنبه 22 دی 1397 03:49 ب.ظ
получить кредит на карту
взять кредит в интернете
кредити онлайн україна
онлайн кредиты украина
кредит через интернет по паспорту
получить кредит онлайн شنبه 22 دی 1397 03:19 ب.ظ
кредит на карту онлайн украина
кредиты онлайн на карту
интернет кредит на карту
оформить кредит онлайн на карту
интернет кредиты
взять кредит через интернет на карту شنبه 22 دی 1397 02:58 ب.ظ
онлайн кредит в украине
онлайн кредиты на карту
получить кредит на карту
оформить кредит онлайн
украина
взять кредит через интернет
survival knives 2017 پنجشنبه 29 آذر 1397 09:38 ب.ظ
Amazing! Itss trulу aѡesome articlе, I hae got much
clear idea about frօm this post.
What Is The Best Bushcraft Knife? دوشنبه 19 آذر 1397 10:53 ق.ظ
Thhe SCHF3 is an exampⅼe off a full tang survival knife.
кредит онлайн без фото паспорта شنبه 22 اردیبهشت 1397 10:06 ق.ظ
взяти кредит онлайн на карту
быстрый кредит на карту без отказа
кредит онлайн без инн
кредиты онлайн на карту быстро украина
кредит онлайн без верификации
кредит на кредитную карту онлайн срочно
получить деньги на карту срочно
road king hack چهارشنبه 9 اسفند 1396 01:35 ق.ظ
من نمی دانم که آیا فقط من یا شاید هر کس دیگری با آن مواجه می شود
مشکلات با سایت شما به نظر می رسد که برخی از آن
متن در محتوای شما در حال اجرا از روی صفحه نمایش است. میتونم شخص دیگری باشم
لطفا نظرات خود را ارائه دهید و به من اطلاع دهید اگر این اتفاق برای آنها رخ دهد
خوب؟ این ممکن است مشکلی در مرورگر وب من باشد، زیرا پیش از این این اتفاق افتاده است.

به سلامتی
Can you lose weight by doing yoga? شنبه 1 مهر 1396 06:21 ب.ظ
I'm not sure exactly why but this website is loading very slow for me.
Is anyone else having this issue or is it
a problem on my end? I'll check back later and see if the problem still exists.
Why is my Achilles tendon burning? دوشنبه 27 شهریور 1396 03:18 ق.ظ
Thanks for finally talking about >راههای معقول پولدارشدن - نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن <Liked it!
foot pain شنبه 18 شهریور 1396 04:00 ق.ظ
Woah! I'm really digging the template/theme of this website.
It's simple, yet effective. A lot of times it's challenging to get that "perfect balance" between usability
and visual appearance. I must say that you've done a fantastic job with this.

Also, the blog loads extremely quick for me on Opera.
Outstanding Blog!
chaturbate token generator scam شنبه 4 شهریور 1396 11:52 ب.ظ
Heya i'm for the primary time here. I came across
this board and I to find It truly useful & it helped me out much.
I'm hoping to provide one thing back and aid others such as you helped me.
Christina دوشنبه 16 مرداد 1396 05:48 ب.ظ
Heya this is somewhat of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG
editors or if you have to manually code with HTML.

I'm starting a blog soon but have no coding expertise so I
wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!
What causes burning pain in Achilles tendon? دوشنبه 16 مرداد 1396 12:08 ق.ظ
Wow that was strange. I just wrote an very long comment but after I clicked submit my comment
didn't appear. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Regardless, just wanted to say wonderful blog!
chaturbatetokenshack.online شنبه 14 مرداد 1396 09:12 ب.ظ
It's going to be end of mine day, but before finish I am reading this wonderful piece of writing to improve my knowledge.
Foot Issues سه شنبه 3 مرداد 1396 08:39 ب.ظ
I really love your site.. Excellent colors & theme. Did you make
this website yourself? Please reply back as
I'm planning to create my very own blog and want to learn where
you got this from or just what the theme is named. Appreciate it!
titan gel review جمعه 19 خرداد 1396 06:36 ق.ظ
How does titan gel english mould?
Tăng kích thước dương vât
The $ttnglvn767 singular heart delivered the potential force regular if obtained with archaic methods
or victimized irregularly. Thanks to the Bodoni font methods of fashioning the take out and its combining with many rude active substances, the creators of "Titan gel" managed to reach an telling resultant!
Sienna پنجشنبه 4 خرداد 1396 05:48 ب.ظ
Смотрите лучше здесь:
ландшафтный дизайн (Neville)
https://goo.gl/8xE8UM
ландшафтный дизайн (Neville)
https://goo.gl/wrThL6
ландшафтный дизайн (Neville)
https://goo.gl/OXY3Th
Bertie جمعه 22 اردیبهشت 1396 04:00 ب.ظ
Hello my family member! I want to say that this article is awesome,
great written and come with almost all important infos.
I would like to look extra posts like this .
BHW سه شنبه 29 فروردین 1396 08:34 ق.ظ
Appreciation to my father who stated to me regarding this blog,
this web site is genuinely amazing.
BHW جمعه 25 فروردین 1396 06:57 ق.ظ
We absolutely love your blog and find almost all of your post's to be what precisely I'm looking for.
can you offer guest writers to write content available for you?

I wouldn't mind composing a post or elaborating on a number of the subjects
you write concerning here. Again, awesome website!
BHW پنجشنبه 24 فروردین 1396 04:45 ق.ظ
It's amazing in support of me to have a website, which is good
for my know-how. thanks admin
manicure یکشنبه 20 فروردین 1396 10:52 ب.ظ
you are in reality a good webmaster. The website loading pace is incredible.
It seems that you're doing any unique trick.
Moreover, The contents are masterpiece. you've done a excellent job
on this subject!
manicure یکشنبه 20 فروردین 1396 03:34 ب.ظ
Hi! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers
and starting a new project in a community in the same niche.

Your blog provided us valuable information to
work on. You have done a outstanding job!
niaz چهارشنبه 19 خرداد 1395 03:03 ق.ظ
خدایی به آخررسیدم نمیدونم چه کار کنم هیچی پول ندارم یعنی کسی هست قرض بده.تا ابد ممنون میشم این شمارمه 09187365184
saeid_microlab2000@yahoo.com چهارشنبه 19 اسفند 1394 06:12 ب.ظ
بالاترین ثروت انسان ایمان آدمه این دنیا گذری هست باید بفکر آخرت خودمون باشیم من قبلا به اون دنیا نمیگم اعتقاد نداشتم اما.... ولی الان به اون دنیام می اندیشم.آدمهایی میشناسم تو شهرمون خرم پولشونو نمیکشه با یه کفنی رفتن اون دنیاااااااااااا
سعید چهارشنبه 19 اسفند 1394 06:07 ب.ظ
بنظر من بهترین ثروت اخلاقمونه چون پولدار بد اخلاق فقیرترین آدمه چون آدمها نه تنها به ادم فقیر نگاه نمیکنن با ادم غنی بد اخلاق هم نگاه نمیکنن .دروغ میگم بگو راست میگی خخخخخخخخخخ
فاروق پنجشنبه 28 خرداد 1394 06:02 ب.ظ
عالی بود
فاروق پنجشنبه 28 خرداد 1394 05:58 ب.ظ
فقط امید داشته باشید وبه کوچک ترین تجربه استوارباشید توکل برالله وریسک کنید
صالح سه شنبه 12 خرداد 1394 02:03 ب.ظ
سلام مدتی چسبیده بودم به کتر ولی نتوانستم اونجور که میخاهم موفق باشم همش روزها تکراری..مدتی است که رفقا هم از دورم رفتن یعنی هیچکس حاضر به رفاقت با من نیست...تنها و بی پول ماندم..ساکن مشهد هستم و24سال دارم....یه مدت هم خلاف کرردم البته خلافم ازاری به کسی نداشت ولی پولش واسم نموند..رفتم سراغ دعاخون که از خزانه غیب واسم برسه ولی 10سال است پیش هر کدوم رفتم جز پوچ بودن ایدم نشده...لطفا کمکم کنید..خسته شدم..شماره من هستش..چند وقتیه بیکار و افسرده نشستم و رفتم پیک موتوری ولی انجا هم چند وقته که امدم بیرون والان بیکارم برای پول ت. جیبمم ماندم..
09105637299
امین یکشنبه 15 تیر 1393 01:54 ق.ظ
به زودی میام و نتیجه راهنمایی هاتونو بهتون میگم.
ممنون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
:: ماهیانه دوازده میلیون تومان کسب درآمد واقعی از اینترنت+تضمینی
:: ترفندهای ساده اما بسیار جالب و کاربردی در زندگی
:: 30 راز اساسی برای سریع پولدار شدن
:: چگونه از زندگی خود لذت ببریم و با نشاط باشیم؟
:: میلیاردر های درجه اول ایران کی ها هستند؟
:: مسئله لاینحل ریاضی با قدرت تلقین حل شد!
:: پس انداز 226 کیلوگرم سکه طی 63 سال+تصویر
:: روشهای اطمینانی کسب درآمد بالا از اینترنت در ایران
:: الماس ده میلیاردی شاه ایران در سوئیس به فروش رفت+عکس
:: نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن
:: آثار مثبت اندیشی
:: چند تصمیم کلیدی که افراد موفق را موفق کرده است
:: چند هشدار امنیتی لازم و راهکارهای مفید به کاربران اینترنت!
:: شاه کلید ثروتمند شدن
:: چند راهکار ساده برای ایجاد نشاط و درمان افسردگی


نمایش نظرات 1 تا 30
 
عوامل موفقیت    کسب درآمد از اینترنت  
****