ثروتمندان می دانند چگونه از مغزخود برای بالا بردن درآمد وافزایش سود استفاده نمایند

 
 

بهترین روشهای کسب درآمد عالی و پولدار شدن واقعی از اینترنت


نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن
نظرات |

من همیشه گفته ام برای پولدار شدن هیجگاه منتظر یک نسخه جادویی که شمارا یک شبه پولدار کند نباشید. پیدا کردن راه پولدار شدن آسان است اما رفتن این راه بسیار دشوار. ولی خوشبختانه نکته ها و روشهای هست که ما را در سریعتر پیمودن این راه یاری می کند و همچون چراغهای روشنایی بخش در یک شب تاریک و یک مسیر پرفرازو نشیب  است که اگر از آنها خوب استفاده کنیم احتمال موفقیت ما را به مراتب بیشتر می کند.
از میان تمام مقالات و یاد داشتهای موجود در اینترنت برای پولدارشدن که با عناوین خیلی درشت و وسوسه برانگیز هم نشر می شود مقاله کوتاه و ساده ای ذیل که در روزنامه همشهری و باشگاه خبرنگاران جوان نشر شده است بهترین مقاله ای کوتاه در زمینه روشهای پولدارشدن است که با کمی ویرایش خدمت شما تقدیم می شود. من خواهش می کنم مقاله را با دقت تا آخر بخوانید و در آن تأمل نمایید خیلی جامع و گویاست.صد در صد ارزش خواندن را دارد اگر اهل درک باشیم باهمین چند نکته راه مان را پیدا می کنیم به قول معروف اگر در خانه کس است یک حرف بس است!     طبق آمار، آرزوی 70درصد مردم این است كه بعد از پولدارشدن، تنها خودنمایی كنند و آنچه مدت‌ها خواهانش بوده‌اند را بخرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و هر شب قبل از خواب، خودتان را در اتومبیل آخرین سیستم‌تان تصور می‌كنید، در حالی كه پالتویی گران‌قیمت به تن كرده‌اید، كیف پولتان پر از چك‌پول‌های طلایی است و دیگر هیچ غم و غصه‌ای بابت پرداخت بدهی و قسط و وام ندارید و... راه را اشتباه رفته‌‌اید چرا كه تصور شما از داشتن پول فراوان، بسیار سطحی و بدون عمق است.

شاید باز خنده‌تان بگیرد و بگویید فعلا راه درازی در پیش دارید و با این حقوقی كه دریافت می‌كنید، باید سال‌ها منتظر معجزه بمانید... .

اگر در این حال‌وهوا گرفتار شده‌اید، سعی كنید به این حقیقت اعتقاد پیدا كنید كه خداوند بهترین‌ها را برای شما در نظر گرفته و تنها با ایمان‌تان می‌توانید آنها را به دست بیاورید. معنی این گفته این است كه اگر باور داشته باشید كه بهترین‌ها از آن شماست، حتما این اتفاق می‌افتد.

 باید شروع كنیم و یاد بگیریم كه آدم‌های پولدار متفكر چه صفاتی دارند. چرا می‌گوییم متفكر؟ چون این دسته از افراد، تنها به فكر خودنمایی و زرق‌وبرق پول نیستند و خوب می‌دانند كه چنانچه به این طریق رفتار كنند، طولی نخواهد كشید كه به جرگه هزاران هزار بدهكار دیگر خواهند پیوست.
  پس با هم، چند صفت برتر را مرور كرده و با امید به آینده، در زندگی‌مان پیاده می‌كنیم:

1. ریسك‌كردن بخشی از کسب در آمد


اگر در هر شغل و حرفه‌ای هستید، باید بدانید كه ریسك، بخشی از كسب درآمد است. ریسک کردن یعنی شجاعت و اعتماد به نفس قوی برای اقدامات پول آور و پرسود. سرمایه‌گذارهای بزرگ اعتقاد دارند كه هر قدر ریسك بزرگ‌تر باشد، میزان سرمایه برگشتی بالقوه آن نیز بیشتر خواهد بود؛ بنابراین اگر هوس پولدارشدن به سرتان زده، باید باور داشته باشید كه از یك راه امن و بدون هیچ‌گونه پستی و بلندی، به جایی نخواهید رسید. باید مثل یك سرباز شجاع از موقعیت‌ها استفاده كنید و به دل خطر بزنید. شاید هیج فرد ثروتمندی را پیدا نکنید که در فرایند پولدارشدن ریسکهای زیادی را تجربه نکرده باشد.

2. سخاوت هوشیارانه


عده‌ای از ما سخاوتمندبودن را نوعی دست‌ ودل‌بازی می‌دانیم كه همه اطرافمان را شامل ‌شود. حاضریم همه دوستان‌مان را به‌راحتی برای نهار مهمان كنیم، برایشان نوشیدنی بخریم، هنگام حساب‌كردن كرایه پیش‌قدم باشیم و... و آن‌قدر به این روش ادامه می‌دهیم كه بعد از مدتی متوجه می‌شویم این نوع رفتارها برای دیگران به یك عادت تبدیل شده و آنها دیگر متوقع شده‌اند... . اگر دچار این رفتارها هستید، باید بدانید كه افراد پولدار متفكر، هوشیارانه سخاوتمند هستند؛ یعنی بر حسب قدرشناسی و ارزش هر فرد حاضر به خرج‌كردن برای او هستند و در كنار این روابط، درصد قابل‌توجهی از دارایی‌شان را نیز صرف امور خداپسندانه می‌كنند!

 3. نشست‌وبرخاست با افراد ممتاز جامعه شما را پولدار می کند


از قدیم گفته اند کمال همنشین اثر دارد. به اطراف‌تان نگاهی بكنید! آیا دوروبرتان را كسانی پر كرده‌اند كه از زندگی‌كردن، تنها گلایه و آه و شكایت را آموخته‌اند یا افرادی كه سرزنده و پویا و با وجود تمام سختی‌ها، در حال دویدن به دنبال اهدافشان هستند؟ این موضوع را جدی بگیرید چرا كه انعكاسی بسیار قوی در زندگی‌تان خواهد داشت. هر دسته از این افراد می‌توانند شما را به‌راحتی در حال‌وهوایی تازه قرار دهند و در شما نشاط و انگیزه ایجاد نمایند. از سوی دیگر افراد ممتاز گذشته از تأثیر گذاری روی روح و روان و رفتار شما، اعتبار شما را در چشم جامعه نیز بالا می برد و حتی در برخی موارد که بدون پارتی حل مشکل ممکن نیست به وزنه پارتی شمارا سنگینتر می کند.

4. نظارت بر سرمایه‌گذاری


سرمایه‌گذاری حتما نباید شامل یك پروژه تجاری سنگین باشد بلكه می‌تواند از یك حساب ساده بانكی یا خرید سهام آغاز و به موردهای دیگر ختم شود. باید هم‌پای مراكز فوق حركت كنید و تا آنجا كه می‌توانید به اطلاعات مالی خود از طریق خواندن مجلات در روزنامه‌های معتبر اقتصادی اضافه كنید.

 5. دوراندیشی

دوراندیشی و آینده‌نگری مستلزم داشتن اطلاعات مالی است كه به مرور زمان، شما را صاحب حس ششم مالی می‌كند؛ پس چشم‌هایتان را برای فرصت‌های ایجاد درآمد و ثروت، تیز كنید اما هیج وقت نباید این دور اندیشی اعتماد به نفس و شجاعت شما در سرمایه گذاری و اقدامهای جدید مالی را از دست شما بگیرد.

6. محول‌كردن امور


افراد موفق شخصا به دنبال تمام امور مختلف نمی‌روند و وقت و انرژی‌شان را هدر نمی‌دهند. چنانچه در مساله‌ای حقوقی مشكلی داشته باشند، به‌سرعت سراغ وكیل می‌روند، در امور مالیاتی به یك حسابدار مراجعه می‌كنند و...

7. تمركز


یك فرد ثروتمند برای خود، ماموریتی شفاف با اهدافی معین در نظر می‌گیرد. او نگاهی مصمم و پایدار به نتیجه كارش دارد و هرگز از مسیرش تغییر جهت نمی‌دهد؛ بنابراین شما نیز شروع كنید. دیدگاه شخصی‌تان و نحوه رسیدن به آن را بنویسید. هرگاه در مشكلات كوچك روزانه گرفتار آمدید، آن اهداف را به خود یادآوری كنید. بعد از برخورد و حل هر مساله، باانگیزه‌تر خواهید شد.

8. خریدهای با کیفیت


پولداران متفكر، خریدهای برتر را برای خود در نظر می‌گیرند چرا كه سزاوارش هستند؛ پس شما نیز ایده‌های بزرگ در سر داشته باشید و بهترین‌ها را برای خود، خانواده و اطرافیان‌تان بخواهید!
خرید با کیفیت یعنی سرمایه گذاری روی وسایل و اسباب مورد نیازتان و بهره گیری بیشتر و با کیفیت تر از پول خود.

9. یادگرفتن زبان پول

منظورم زبان خاصی نیست بلکه همان زبانی است که همه ما و شما بارها هوس یادگرفتنش را کرده ایم و حتی قسمتی از راه را نیز رفته ایم اما هنوز آرزوی تسلط کامل برآن بردل مان مانده است.
خوب چرا گفتم زبان پول؟ زیرا اگر شما چند ثانیه چشم تان را ببندید و در باره نقش زبان بین المللی انگلیسی در موفقیت علمی و مالی و... خود فکر کنید بی درنگ این زبان را زبان پول نیز خواهید گفت چون کسی که می خواهد در دنیای مدرن امروز کسب و کار موفق و مدرنی داشته باشد قطعا با ید زبان صنعت و ارتباطات را نیز بلد باشد.
برای یادگیری زبان نیز هیج وقت امید و انگیزه ای خودرا از دست ندهید از قدیم گفته اند رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود. خوشبختانه امروز نرم افزارهای فوق پیشرفته نیز برای یادگرفتن زبان پول و صنعت ساخته شده است که اگر کمی اراده باشد آموزش زبان را همچون نوشیدن شربت گوارایی راحت و دلپذیر می کند. برای تقویت زبان خود با هر اصطلاحی در هرجایی بخصوص در اینترنت برخورد کردید بلافاصله روی معنی آن تمرکز نمایید اگر بلد بودید ماندگار تر می شود و گرنه معنی آن را از یک دیکشنری دم دست استخراج نمایید.
معلوم است تهیه ای یک نرم افزار عالی برای یادگرفتن زبان از اقلام درجه یک سبد نیازهای ماست اما به شرط اینکه با برنامه ریزی و پشتکار از آن استفاده نمایید. چگونه ما به جایی اسب و الاغ از ماشین استفاده می کنیم؟ در یادگیری زبان نیز به جای استفاده از روشهای سنتی قدیم یک نرم افزار خیلی پیشرفته زبان قطعا به همان میزان استفاده از ماشین به جای الاغ، سرعت یادگیری و تسلط ما برزبان را افزایش می دهد.

گذشته از همه اینها آن قند پند سعدی شیراز را برای پولدارشدن و موفقیت قطعی همواره به خود تلقین نماییم که: نابرده رنج گنج میسر نمی شود. ادیسون گفت من برای سعادت جوانان سه توصیه به آنان دارم که روی هرسه خیلی تأکید دارم . گفتند آن سه چیست؟ گفت: اول کار. دوم کار. سوم کار. پس اگر پول و ثروت می خواهیم با درایت و برنامه ریزی شده به کار بچسبیم. کار!
... و در نهایت به داشتن پول وانمود كنید تا به دستش آورید و به خاطر داشته باشید كه پول، جذب افرادی می‌شود كه می‌دانند چگونه باید با آن رفتار كنند. ما تنها یادگرفته ایم زیاد کارکنیم یاد نگرفته ایم که از پول بیشتر کار بکشیم!

اینها مهمترین نکته های است که در پولدار شدن ما اثر گذار است.


مرتبط با : رازهای اصلی پولدار شدن
برچسب ها : پولدارشدن-روشهای پولدارشدن-روشهای ثروتمند شدن-چگونه پولدار شویم-پولدار-کسب در آمد-
نویسنده : admin -
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت 1392
زمان : 05:43 ب.ظ
دیدگاه خودرا بنویسید
niaz چهارشنبه 19 خرداد 1395 03:03 ق.ظ
خدایی به آخررسیدم نمیدونم چه کار کنم هیچی پول ندارم یعنی کسی هست قرض بده.تا ابد ممنون میشم این شمارمه 09187365184
saeid_microlab2000@yahoo.com چهارشنبه 19 اسفند 1394 06:12 ب.ظ
بالاترین ثروت انسان ایمان آدمه این دنیا گذری هست باید بفکر آخرت خودمون باشیم من قبلا به اون دنیا نمیگم اعتقاد نداشتم اما.... ولی الان به اون دنیام می اندیشم.آدمهایی میشناسم تو شهرمون خرم پولشونو نمیکشه با یه کفنی رفتن اون دنیاااااااااااا
سعید چهارشنبه 19 اسفند 1394 06:07 ب.ظ
بنظر من بهترین ثروت اخلاقمونه چون پولدار بد اخلاق فقیرترین آدمه چون آدمها نه تنها به ادم فقیر نگاه نمیکنن با ادم غنی بد اخلاق هم نگاه نمیکنن .دروغ میگم بگو راست میگی خخخخخخخخخخ
فاروق پنجشنبه 28 خرداد 1394 06:02 ب.ظ
عالی بود
فاروق پنجشنبه 28 خرداد 1394 05:58 ب.ظ
فقط امید داشته باشید وبه کوچک ترین تجربه استوارباشید توکل برالله وریسک کنید
صالح سه شنبه 12 خرداد 1394 02:03 ب.ظ
سلام مدتی چسبیده بودم به کتر ولی نتوانستم اونجور که میخاهم موفق باشم همش روزها تکراری..مدتی است که رفقا هم از دورم رفتن یعنی هیچکس حاضر به رفاقت با من نیست...تنها و بی پول ماندم..ساکن مشهد هستم و24سال دارم....یه مدت هم خلاف کرردم البته خلافم ازاری به کسی نداشت ولی پولش واسم نموند..رفتم سراغ دعاخون که از خزانه غیب واسم برسه ولی 10سال است پیش هر کدوم رفتم جز پوچ بودن ایدم نشده...لطفا کمکم کنید..خسته شدم..شماره من هستش..چند وقتیه بیکار و افسرده نشستم و رفتم پیک موتوری ولی انجا هم چند وقته که امدم بیرون والان بیکارم برای پول ت. جیبمم ماندم..
09105637299
امین یکشنبه 15 تیر 1393 01:54 ق.ظ
به زودی میام و نتیجه راهنمایی هاتونو بهتون میگم.
ممنون
Reza جمعه 5 اردیبهشت 1393 05:07 ق.ظ
دمت گرم
admin - پاسخ داد:
لطف دارید آقا رضا من صادقانه گفته ام برای کسب درآمد از اینترنت درایران باید ازهفت خان رستم گذشت و توصیه کرده ام دوستان اگر مایل به بسته های آموزشی کسب درآمد از اینترنت باشند ابتدا صرفا برای آزمون و خطا یکی را با قیمت پایین تهیه نمایند در صورت موفقیت می تونن نسخه های بیشتر و متنوع تری رو امتحان کنند به خاطر همین بهترین و اطمنانی ترین منابع رو معرفی کرده ام
یکشنبه 31 فروردین 1393 08:21 ب.ظ
تنها راه پولدار شدن فکر کردن فکر کردن و سخت کار کردنه
ملیحه شنبه 10 اسفند 1392 09:39 ب.ظ
تا پول نباشه هیچ غلطی نمیشه کرد
جمعه 9 اسفند 1392 12:03 ب.ظ
خواستن------------توانستن است اما فاصله بین خواستن تا تونستن بسیاراست وباید تارسیدن به آن قدم های پشت سر هم بااراده ی خواستن برداشت
poyan دوشنبه 14 بهمن 1392 04:34 ب.ظ
دست همتون درد نكنه واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.جا داره بگم خسته نباشید.
مریم پنجشنبه 26 دی 1392 03:48 ب.ظ
با سلام و ممنون از راهنمایی همه عزیزان .من فوق العاده احتیاج به کمک فکری دارم در زمینه تجارت . لطفا در صورت داشتن اطلاعات و تجارب مفید به ایمیل من پیام بدین .خانم حسینی 29 ساله
شنبه 11 آبان 1392 08:01 ب.ظ
تاغ
ندا شنبه 16 شهریور 1392 04:14 ب.ظ
خوب بود
پند طلب جمعه 15 شهریور 1392 01:11 ق.ظ
ممنونم عالی بود

بابک سه شنبه 12 شهریور 1392 05:01 ب.ظ
سلام
دکتر آزمندیان میگه: پرنده موفقیت برای پرواز به دو بال نیاز داره (آگاهی و عمل)
به جرات میتونم بگم آگاهی رو در سطح خیلی بالا دارم ولی (عمل واکشن)
خیلی سخته, قبول کنید تغییر خیلی سخته
{ عالم بی عمل به چه ماند -- به زنبور بی عسل }
اگر برای عملی کردن دانسته ها
و شکستن کارهای عادت کرده وروتین
وفراراز روزمررگی
و تنبلی و بی حالی
وخلاصه ریست کردن خودمون- راه حلی داری برام بفرست.
عادل یکشنبه 30 تیر 1392 05:47 ب.ظ
بسیار عالی بود مرسی.با شما موافقم.البتهمایلم که علاوه بر نکات ذکر شده این نکته را هم اضافه کنم که ما باید فرق بین درآمد و سود را بدونیم.درآمد ما بیشتر از شغل ماست درحالیکه سود از پول بدست میاد.تاکید میکنم هرگز هرگز هرگز پول خام و راکد در بانکها نگذارید.بلکه از پولتون باید کار بکشید.اگر این کار را بکنید ثروتمند شدن شما تضمین شده است.

رضا پنجشنبه 27 تیر 1392 01:21 ب.ظ
مرسی خوب بود استفاده کردم خداکنه جواب بده.
admin - پاسخ داد:
ممنون رضا جان!

اگر از آخرین ورژن آموزش زبان رزتا استون استفاده نمایید

قطعا جواب می دهد. قطعا. البته با کمی تلاش و پشتکار خودتون.

اونوقت که بر زبان مسلط شدید بازهم اطمینان صد در صد می دهم

که رونق اقتصادی و پولدار شدن را نیز یقینا تجربه خواهید کرد.

ولی فراموش نکنید که زیاد از این شاخه به آن شاخه نپرید که پولدار نمی شوید!

منظورم این است که ابتدا هدف اصلی را مشخص نمایید

سپس با برنامه ریزی و پشتکار تنها همان هدف را دنبال نمایید.

من تجربیات خیلی شیرین از رسیدن به اهدافم

با برنامه ریزی و پشتکار دارم که قرار فرصت شاید بتوانم تقدیم نمایم.

این نکته را نیز همیشه به خود تلقین نماییم

که"نابرده رنج گنج میسر نمی شود"

تمام پولداران دنیا تلاش کرده اند و می کنند.

شاید باور نکنید که بیل گیتس که پولدار ترین فرد جهان است

پرکار ترین فرد جهان نیز هست اما کارش با برنامه ریزی

و هدف گذاری دقیق است که چندین برابر کار دیگران ثمر دارد.

به هرحال سالم، شاداب، آسوده و خوشبخت باشید.

این نکته را فراموش کردم بگویم که در بسیاری از موارد

اینترنت نیز می تواند دشمن پولدارشدن باشد!!!

یعنی اینترنت گردی بیش از حد و فرسایش جسم و روان

در اثر زوم شدن روی مانیتور و اینترنت و...


عبدالرحیم چهارشنبه 19 تیر 1392 04:13 ب.ظ
باعرض سلام واقعا استفاده کردیم
مایه دار پنجشنبه 6 تیر 1392 05:18 ب.ظ
فقط و فقط ما آنچه را بدست خواهیم آورد ک قدرت ذهنمان را درگیر آن بکنیم.
من دانشگاه خدمت شغل ازدواج خانه همه چیز را از این طریق بدست اوردم
احمدضیا ء حسینی شنبه 25 خرداد 1392 10:34 ب.ظ
سلام و خسته نباشید بد نبود ولی این ها را که نوشتید خودتان آخه با این روش ها پول دار شدید یا نه ؟ جونت خودت صادق باش

باتشکر
admin - پاسخ داد:
با سلام و سپاس:

من در همان پروفایل وبلاگ گفته ام هیج روشی جادویی برای یک شبه پولدارشدن ما وجود ندارد اما با استفاده از این نکته ها صادقانه عرض می کنم تغییر تدریجی حیرت آوری در زندگی من رخ نمایی کرده است. تأکید می کنم اگر پول می خواهید روابط با افراد ممتاز و مثبت اندیش و ریسک پذیری و... را فراموش نکنید اگر با کمی تدبیر ریسک پذیری داشته باشید قطعا نتیجه می گیرید.
ابراهیم شنبه 4 خرداد 1392 09:33 ب.ظ
مرسی جلب بود
ریحانه جمعه 3 خرداد 1392 12:16 ب.ظ
بسیار جالب بود تشکر
عمارلو یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 01:30 ق.ظ
جالب بود راستی که روشهای معقول همینهایند دیگه ولی ما فغط می گیم به ما بگن فلان جا عصای جادویی است بردار به فلانجا بزن پول می ریزه..!!
:: ماهیانه دوازده میلیون تومان کسب درآمد واقعی از اینترنت+تضمینی
:: ترفندهای ساده اما بسیار جالب و کاربردی در زندگی
:: 30 راز اساسی برای سریع پولدار شدن
:: چگونه از زندگی خود لذت ببریم و با نشاط باشیم؟
:: میلیاردر های درجه اول ایران کی ها هستند؟
:: مسئله لاینحل ریاضی با قدرت تلقین حل شد!
:: پس انداز 226 کیلوگرم سکه طی 63 سال+تصویر
:: روشهای اطمینانی کسب درآمد بالا از اینترنت در ایران
:: الماس ده میلیاردی شاه ایران در سوئیس به فروش رفت+عکس
:: نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن
:: آثار مثبت اندیشی
:: چند تصمیم کلیدی که افراد موفق را موفق کرده است
:: چند هشدار امنیتی لازم و راهکارهای مفید به کاربران اینترنت!
:: شاه کلید ثروتمند شدن
:: چند راهکار ساده برای ایجاد نشاط و درمان افسردگی


 
عوامل موفقیت    کسب درآمد از اینترنت  
****
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic