تبلیغات
راههای معقول پولدارشدن - چند تصمیم کلیدی که افراد موفق را موفق کرده است

ثروتمندان می دانند چگونه از مغزخود برای بالا بردن درآمد وافزایش سود استفاده نمایند

 
 

بهترین روشهای کسب درآمد عالی و پولدار شدن واقعی از اینترنت


چند تصمیم کلیدی که افراد موفق را موفق کرده است
نظرات |

تصمیمهای کلیدی که افراد موفق را موفق کرده است:


خلاقیت: سال جدید در راه است و معمولا هر کس در سال جدید تصمیم جدیدی می گیرد. برخی تصمیم می گیرند کمتر بخورند و بیشتر ورزش کنند، برخی دیگر تصمیم می گیرند از لحظاتشان بیشتر لذت ببرند و به یک معنی در حال زندگی کنند. اما آیا شما برای تجارتتان تصمیمی گرفته اید؟

خوب است بدانید این موقع از زمان، بهترین وقت برای تصمیم است؛ به خصوص تصمیم های تجاری و مربوط به کار. اما خودمان هم می دانیم هر سال چنین تصمیم هایی می گیریم و چند وقت بعد فراموش می کنیم که چه تصمیمی داشتیم و عادت های بدی را که تصمیم به ترک آنها داشتیم، دوباره از سر می گیریم.

اما تا به حال فکر کردید موفق ترین افراد چگونه تصمیم می گیرند؟ تا به حال فکر کرده اید افراد موفق چطور مهمترین اولویت های زندگی شان را کشف می کنند و بعد بی وقفه به آن عمل می کنند؟ همه درباره افراد خیلی موفق زیاد خوانده ایم و حالا دیگر وقتش شده به تصمیماتی که آنها را موفق می کند نگاهی بیندازیم.

تصمیمهای کلیدی و هوشیارانه افراد موفق اینهایند:1- تصمیم بگیرید لیستی از کارهای ممنوعه برای خودتان بسازید

استراتژی در واقع هنر فدا کردن است. به همین دلیل است که باید به فکر ساختن لیستی باشید که در آن اولویت های اولتان را شناسایی کنید و سپس از کارهایی که اهمیت کمتری دارند، اجتناب کنید. زمان، گنجی است که باید با آن سرمایه گذاری کنید. ساختن یک لیست از کارهایی که هیچ وقت نباید انجام دهید، به شما این امکان را می دهد که از زمان محدودتان، برای سرمایه گذاری در مهم ترین چیزها استفاده کنید.

2- تصمیم بگیرید اول به کار فکر کنید

اولین کاری که این روزها از پس از بیدار شدن از خواب انجام می دهید چیست؟ بسیاری از ما، ایمیل هایمان را چک می کنیم. وقتی صبح از خواب بیدار می شویم، همه ما روح و ذهن مان بازسازی شده و آماده مبارزه و ورود به جهان است اما به سراغ ایمیل های بی مصرف می رویم و انرژی مان را به این ترتیب برای چیزی غیرضروری هدر می دهیم. به جای این کار، بهتر است سراغ مهم ترین کارهایمان برویم و پس از کار، ایمیل هایمان را چک کنیم.

3- تصمیم بگیرید به جای «چی» به «کی» فکر کنید

ببینید تجارت تان چه نوع تجارتی است؟ تجارت های «چی» یا تجارت های «کی». شرکت های موفق تمرکز زیادی به محصولات و شیوه فروش دارند و بدین ترتیب «چی» جای خودش را به نیازهای مشتری می دهد. بنابراین این «کی» است که تعیین می کند شرکت چگونه کار کند. در واقع نوآوری فقط با توجه به مشتری نهایی است که آغاز می شود و باید تجارت «کی» محور باشد و نه «چی» محور. در کارهای فردی نیز دقیقا وضعیت به همین منوال است همواره به نیازهای مشتریان خود توجه نمایید تا بتوانید رضایت آنان را جلب نمایید و در نتیجه زود تر و بهتر و بیشتر از دیگران بفروشید یا کار کنید و زود و بهتر و بیشتر از دیگران پولدار شوید

4- سعی کنید که هدفتان را پیدا کنید

سیمون سینک می گوید: «مردم چیزی را که می سازید نمی خرند، مردم دلیلی را می خرند که به خاطر آن محصولتان را ساخته اید. اگر یک شغل جدیدی را آغاز می کنید، یک شرکت تاسیس کرده اید یا هرگونه کار دیگری در ذهن تان است، اینکه هیچگاه از هدفتان منحرف نشوید، به شدت برای موفقیت تان اهمیت دارد. اگر هدف شرکت تان را یا هدف خودتان را نمی دانید، پیدا کردن یک هدف واحد، مهم ترین تصمیمی است که باید بگیرید.

5- تصمیم بگیرید یک هدف نیک در زندگی تان بسازید

اگر این مطلب را می خوانید، این شانس را دارید که یکی از افراد معدودی باشید که می دانند چگونه کارها را باید شروع کرد. خوشبختانه، افراد زیادی مانند شما هستند که اهدافی را در نظر گرفته اند که جهان را بهتر می کنند: به گرسنگان کمک می کنند، از جنگل ها حفاظت می کنند، با سرطان مبارزه می کنند و در کل سعی می کنند کارهای خوبی کنند. این برای هر شخصی می تواند یک هدف باشد و می تواند شما را خوشحالتر از سابق کند و به زندگی تان معنا دهد.

6- تصمیم بگیرید انتخاب های بیشتری برای خود ایجاد کنید

رازی وجود دارد که افراد خوشحال آن را می دانند و من از دان بیکر آن را آموخته ام: «در آن واحد نمی توانید هم خوشحال و هم بیمناک باشید.» یکی از دلایل ترسیدن این است که فکر کنید در یک مخمصه گیر کرده اید. درمان این اتفاق، داشتن انتخاب است. هر چقدر فکر کنید که انتخاب های بیشتری دارید، کمتر در مخمصه گیر می کنید و در نتیجه خوشحالتر خواهید بود. بنابراین در سال جدید، سعی کنیدبرای خودتان انتخاب های بیشتری ایجاد کنید تا از توفان های فکری که انسان را غمگین می کند، جلوگیری کنید.

7- تصمیم بگیرید شریکی خوب برای کارهایتان پیدا کنید

والت دیزنی، روی دیزنی را داشت. استیو جابز، استیو وزنیاک و ارویل رایت، ویلبر رایت، در کنارش بود. هر جا که نوآوری صورت گرفته، یک طراح و نظریه پرداز در کنار یک عملگرا وجود داشته. اول باید پیدا کنید علاقه هایتان چگونه است سپس یک شریک با علایق نزدیک به خود پیدا کنید. آن وقت است که می توانید بروید و تلاش کنید دنیا را تغییر دهید.

8- تصمیم بگیرید از قوطی بیرون بیایید

اگر درون یک قوطی نشسته باشید، نمی توانید برچسب آن را بخوانید. یک ایراد خنده دار کارشناس بودن این است که شما را از دیدن موقعیت های دور و اطراف دورتان می کند. شما دیگر می دانید چه چیزی به کار می آید و چه چیزی به کارتان نمی آید و چه چیزی می توانید از عهده اش برآیید و چه چیزهایی را در گذشته امتحان کرده اید. پس به جای تکیه بر معلومات و دانستنی هایتان بهتر است یاد بگیرید چگونه کارشناسان دیگری پیدا کنیدکه با چالش های یکسانی که مواجه شده اید با ایده های متفاوت کمکتان کنند. از آنها بپرسید که چه نکته هایی از قلم افتاده است.

9- تصمیم بگیرید ذهن سازنده داشته باشید

دوست دارید که خروجی کارتان چه باشد؟ چه چیزی ممکن است در سر راه تان قرار بگیرد؟ چگونه بر این موانع باید فائق آیید؟ اینها سوال های آسانی است که شما را از قربانی شدن در شرایط مختلف حفظ می کند. همیشه ذهن های سازنده هستند که دنیا را مطابق میل خود تغییر می دهند و به آسانی از راههای معقول و منطقی پولدار می شوند اما ذهنهای راکد و منفی نگر همیشه از شرایط می نالند و همیشه هم بی پول مانند.

10- تصمیم بگیرید همین حالا برای تعطیلات برنامه ریزی کنید

همین الان برای تعطیلات برنامه ریزی کنید. شاید این گفته را شنیده باشید: «زندگی آن چیزی است که در شرایطی که برای آن برنامه ای ندارید، اتفاق می افتد.» این گفته برای ما خیلی مصداق داشته. برای خودتان یک زنگ تفریح بگذارید و همین الان تعطیلاتتان را برنامه ریزی کنید. به شما قول می دهم که روزهای تعطیلاتتان هدر نرفته است و زندگی که در طول تعطیلات اتفاق می افتد به اندازه روزهای کاریتان گرانبها است.

باید به دقت مواظب باشید که نه برای تعطیلات بلکه برای تمام امور زندگی حتما از پیش برنامه ریزی کنید اما برای تعطیلات از این جهت تأکید ویژه است که در آن صورت تعطیلات به عنوان یک جایزه همواره در پیش چشم شما ظاهر می شود و شما کارهای روزانه خودرا زود تر و بهتر به انجام می رسانید تا در تعطیلات شادی و لذت بیشتری را تجربه نمایید و از سوی دیگر با برنامه ریزی از پیش تعیین شده تعطیلات نیز برای شما واقعا خوش می گذرد و انرژی کافی برای کار بیشتر در روزهای کاری کسب می کنید. اینها تصمیمهای اساسی بودند که انسانهای موفق با این تصمیمات سرنوشت ساز سرنوشت شانرا بادست خود و به دلخواه خود نگاشته اند که مردم از آن تعبیر به موفقیت می کنند.
اگر این مقاله در راهنمایی شما به سوی جاده موفقیت تأثر گذار بوده است لطف نمایید بانظرات و پیشنهادات سازنده  خویش و حمایتهای دیگری که در توان شماست پایگاه معقولترین راههای پولدار شدن را  حمایت نمایید تا در آینده با تحقیقات بیشتر و بهتر مطالب مفیدتر وغنی تر جهت موفقیت بیشتر شما عزیزان فراهم نماید. موفق و شادمان باشید.مرتبط با : رازهای اصلی پولدار شدن کلید های طلایی موفقیت
برچسب ها : تصمیمهای مهم افراد موفق-موفقیت-افراد موفق-عوامل موفقیت-پولدار شدن-
نویسنده : admin -
تاریخ : شنبه 14 اردیبهشت 1392
زمان : 07:53 ق.ظ
دیدگاه خودرا بنویسید
choc یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 05:22 ب.ظ
I have been surfing online more than three hours today, but I by no means
discovered any fascinating article like yours. It's lovely worth enough for me.
In my view, if all site owners and bloggers
made just right content material as you did, the
net will be much more useful than ever before.
Foot Issues سه شنبه 17 مرداد 1396 02:20 ق.ظ
What's Going down i'm new to this, I stumbled upon this I've found It absolutely useful and
it has aided me out loads. I hope to give a contribution & assist different users like its aided me.
Great job.
How do you treat a sore Achilles tendon? شنبه 14 مرداد 1396 01:05 ق.ظ
Hello, of course this piece of writing is truly pleasant and I have learned lot of things from it regarding blogging.
thanks.
manicure جمعه 8 اردیبهشت 1396 12:28 ق.ظ
Excellent beat ! I would like to apprentice
at the same time as you amend your web site, how can i subscribe for
a weblog site? The account aided me a applicable deal.
I have been a little bit acquainted of this your broadcast offered vivid clear
concept
manicure دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 10:58 ب.ظ
Do you have a spam issue on this site; I also am a blogger,
and I was curious about your situation; many of us have developed some nice procedures and
we are looking to swap solutions with other folks, be sure
to shoot me an e-mail if interested.
BHW جمعه 25 فروردین 1396 04:43 ب.ظ
This is really interesting, You are an excessively skilled blogger.
I've joined your feed and look ahead to searching for more of your excellent post.

Also, I have shared your web site in my social networks
manicure یکشنبه 20 فروردین 1396 11:46 ب.ظ
Hi! I'm at work surfing around your blog from my new apple iphone!
Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts!
Carry on the superb work!
جمعه 23 مرداد 1394 12:33 ق.ظ
احساس میکنم بهم کمک کرد عالی بود
دوشنبه 15 تیر 1394 12:10 ب.ظ
درود بر شما
مفید بود
پژمان یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 11:44 ق.ظ
عالی بود
محمد چهارشنبه 1 بهمن 1393 12:14 ق.ظ
سلام مرسی عالی بود استارت برنامه ریزی زمان را آغاز کردم. انشالله خوب خواهد شد.
javad جمعه 21 شهریور 1393 10:46 ب.ظ
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.من تازه میخام شروع بکار کنم. امیدوارم با توجه به راهنمایی های شما آینده خوبی برای خودم بسازم.
بازم ممنون
فربد چهارشنبه 1 مرداد 1393 11:10 ق.ظ
فربد چهارشنبه 1 مرداد 1393 11:09 ق.ظ
سلام
دوست من خوب بود کاش کمی بیشتر توضیح میدادی.متشکرم
لیلی یکشنبه 4 اسفند 1392 10:55 ق.ظ
عالیییییییییییییییییییییییییییییی بود دوست خوبم.ممنون از راهنمایتون
فاطمه جمعه 18 بهمن 1392 03:13 ب.ظ
عالی بود
محمد جمعه 6 دی 1392 09:50 ب.ظ
سلام بهترین راه پول دراوردن داشتن خود پوله نشنیدی میگن پول پول میاره باحلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه دوست من
مینو شنبه 14 اردیبهشت 1392 10:15 ق.ظ
سلام آپم به منم سر بزن! آماده تبادل لینک هم هستم. فعلا
مینا شنبه 14 اردیبهشت 1392 09:30 ق.ظ
سلام خوبین ؟ وبلاگ بسیار زیبایی دارین من عضو یه گروپ شدم که خیلی تو وبلاگم تاثیر داشت چون هر روز برام عکس و مطالب جالب ایمیل میکرد شما هم اگه میخای برو عضو شو آدرس اینه
http://iranmidgroup.com
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
:: ماهیانه دوازده میلیون تومان کسب درآمد واقعی از اینترنت+تضمینی
:: ترفندهای ساده اما بسیار جالب و کاربردی در زندگی
:: 30 راز اساسی برای سریع پولدار شدن
:: چگونه از زندگی خود لذت ببریم و با نشاط باشیم؟
:: میلیاردر های درجه اول ایران کی ها هستند؟
:: مسئله لاینحل ریاضی با قدرت تلقین حل شد!
:: پس انداز 226 کیلوگرم سکه طی 63 سال+تصویر
:: روشهای اطمینانی کسب درآمد بالا از اینترنت در ایران
:: الماس ده میلیاردی شاه ایران در سوئیس به فروش رفت+عکس
:: نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن
:: آثار مثبت اندیشی
:: چند تصمیم کلیدی که افراد موفق را موفق کرده است
:: چند هشدار امنیتی لازم و راهکارهای مفید به کاربران اینترنت!
:: شاه کلید ثروتمند شدن
:: چند راهکار ساده برای ایجاد نشاط و درمان افسردگی


 
عوامل موفقیت    کسب درآمد از اینترنت  
****