تبلیغات
راههای معقول پولدارشدن - صرفه جوییهای کوچک چگونه سرمایه های بزرگ می شوند؟

ثروتمندان می دانند چگونه از مغزخود برای بالا بردن درآمد وافزایش سود استفاده نمایند

 
 

بهترین روشهای کسب درآمد عالی و پولدار شدن واقعی از اینترنت


صرفه جوییهای کوچک چگونه سرمایه های بزرگ می شوند؟
نظرات |

صرفه جوییهای کوچک چگونه سرمایه های بزرگ می شوند؟

از قدیم گفته اند: اندک اندک جمع گردد وانگهی دریاشود. اگر ما با هرسطح سواد وهرگونه سلیقه ای باشیم خودمان این موضوع بدیهی را درک می کنیم که از پس انداز کردن مبالغ ناچیز به تدریجی مبلغی نسبتا قابل توجه را پس انداز می کنیم حالا اگر این مبلغ به تدریج سرمایه گذاری هم بشود این پس انداز کوچک سرانجام به یک سرمایه خوب تبدیل خواهد شد و اگر این سرمایه گذاری روشمند هم باشد دیگه آنوقت آن پس انداز کوچک قطعا تبدیل به یک سرمایه بزرگ خواهد شد واینگونه است که ما ثروتمند می شویم.
پس انداز

مقاله ذیل با موضوع چگونگی تبدیل یک پس انداز کوچک به یک سرمایه بزرگ
از تری سوج (Terry Savage) کارشناس اقتصاد و امور مالی در سایتهای مختلف از جمله در سایت آفتاب نشر شده که ارزش مرور کردن را دارد. (در این مطلب واحد پول از سنت و دلار به ریال و تومان تبدیل شده است.)
سوالی که غالبا از من پرسیده میشود این است که چگونه ثروتمند شویم؟ آیا این کار با خرید سهام انجام میشود؟ آیا روش صحیح این است که حساب هر ریال را نگه داریم و در تنگدستی و سختی زندگی کنیم؟ آیا راه رسیدن به ثروت با ریسک فراوان طی میشود؟ آیا رسیدن به این هدف هوش و تحصیلات بالا میخواهد؟ یا اینکه همه اش به شانس بستگی دارد؟

پاسخ این است، برای رسیدن به ثروت، تنها یک راه وجود ندارد و تمام روشهای بالا برای عده خاصی ثروت به بار آورده است. اما شما با پیروی از چند دستور ساده میتوانید تمام احتمالات برای ایجاد ثروت را به نفع خود به کار ببرید.۱) خرج شما باید کمتر از دخل باشد

این روش بیش از هر روش دیگر مورد بی توجهی قرار میگیرد، به این دلیل که بسیاری از افراد تصور میکنند برای انجام این کار باید استانداردهای فعلی زندگی خود را تقلیل دهند که برای بسیاری از افراد غیر ممکن است.

مطمئنا شما میتوانید بیلان شخصی خود را با صرفه جویی در سرگرمیهایی نظیر بیرون غذا خوردن، تغییر دهید. تهیه یک قوری چای یا قهوه در محل کار به جای نوشیدن یک فنجان قهوه ۱۰۰۰ تومانی یا چای ۸۰۰ تومانی (و بیشتر) بر نقدینه شما تاثیر خواهد داشت. اما بزرگترین تفاوت در زمانی است که شما درآمد خود را افزایش دهید.

بهتر است بودجه خود را به عنوان یک کیک در اندازه مشخص که باید برای تامین مخارج روزمره و صورت حسابها، به اندازه های مختلف بریده شود، در نظر نگیرید تا فکر و تلاش عملی شما به همین میزان محدود بماند و از رسیدن به ثروت و پولی که استعداد رسیدن به آنرا دارید باز بمانید بلکه به این فکر کنید که چگونه باید اندازه این کیک را افزایش دهید.

ابتدا ببینید که اوقات خود و البته پولتان را چگونه صرف میکنید. اگر زمان نسبتا زیادی را به کاری که آنرا "وقت گذرانی" می نامیم سپری میکنید و در طی آن مسلما پول خرج میکنید، باید تغییر روش داده و از وقت خود برای انجام کارهایی که درآمدی هم نسیب شما میکنند استفاده کنید.

این کارهای نیمه وقت میتوانند شامل استفاده از هر فن و هنری که دارید بشوند، از جمله نگهداری از کودکان، سالمندان یا بیماران، فروشندگی، ترجمه، تدریس خصوصی و مانند اینها. به یاد داشته باشید که درآمد حاصل از این کار اضافه را به طور صحیح سرمایه گذاری کنید تا بهترین استفاده را از آن برده باشید.

۲) کاری کنید که پولتان به نفع شما کار کند نه بر علیه شما


همانطور که تصمیم گیری صحیح مالی و دنبال کردن یک برنامه مرتب در سرمایه گذاری میتواند پول شما را به یاری قدرتمند تبدیل کند، تصمیمهای نادرست موجب میشوند که راه رسیدن به موفقیت پر از دست انداز شود.

مثال خوب این مورد استفاده از کارتهای اعتباری است. (از آنجایی که استفاده از این کارتها در ایران هم معمول شده است، مطالعه این بخش هم به کار ما می آید.) در آمریکا که استفاده از کارت اعتباری بسیار رایج است، تصمیمهای نادرست و نا آشنا بودن به حساب و کتابهای پنهان در پشت این ابزار ساده خرید، سالانه موجب ورشکستگی عده بسیاری میشود.

توجه کنید که بسیاری از کالاهایی که با کارت اعتباری خریداری میشوند، مدتها قبل از اینکه پرداخت قسطشان تمام شود از بین رفته یا مصرف شده اند. اگر در حال حاضر مقروض هستید، توجه کنید که با دوبرابر کردن حداقل مقدار قسط ماهانه یا تنها با افزودن مبلغ کوچکی به آن، سریعتر از زیر بار بدهی خود خارج خواهید شد.

۳) به خاطر داشته باشید، اگر آنرا نبینید، خرجش هم نمیکنی

به فیش حقوقی خود با دقت نگاه کنید، متوجه میشوید که قبل از اینکه به مبلغ نهایی برسید، مقداری از حقوق شما برای پرداخت بیمه، مالیات و مانند اینها کسر شده است. این پول قبل از اینکه شما بتوانید برایش تصمیمی بگیرید، به طور خودکار از فیش شما برداشته شده است.

شما میتوانید چنین برنامه ای را برای پس انداز شخصی خود مورد استفاده قرار دهید. شما میتوانید با بانک خود مشورت کنید و مقداری از مبلغ دریافتی خود را هر ماه برای یک سرمایه گذاری خاص یا خرید اوراق بهادار مصرف کنید یا اینکه مبلغ مشخصی را هر ماه در حساب طولانی مدتی قرار دهید.

این کار را با هماهنگی محل کار و بانک هم میتوانید انجام دهید تا این پس انداز دچار وقفه نشود. نکته مهم این است که اگر این پول در دست شما نباشد و "آنرا نبینید" خرجش هم نمیکنید.

۴) برای پس انداز و سرمایه گذاری خود اهدافی قائل شوید

آیا میل دارید در سنین ۴۰ یا ۵۰ سالگی صد میلیون تومان داشته باشید؟ هدفتان هر چه هست، باید برایتان مشخص باشد اما هرگز نباید برای خود هدفی در نظر بگیرید که کنترل روشهای رسیدن به آن از عهده شما خارج باشد.

اهداف شما نباید بر اضافه حقوق احتمالی شما تکیه کند، بلکه باید بر کوشش و توانایی شخص شما استوار باشند. شما میتوانید با تحصیل بیشتر، بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید، به این ترتیب پس از پایان تحصیل یا به دست آوردن تخصص یا آموختن یک فن تازه، در شغل خود ارتقا یافته یا کار پردرآمد و جدیدی را آغاز کنید.

شاید لازم باشد در زمینه سرمایه گذاری بیشتر ریسک کنید یا شیوه زندگی خود را با پرداختن به شغلی که به جای حقوق ثابت، از کمیسیونهای بالا برخوردار است، تغییر دهید. قبل از هر چیز، ریسک و توانایی خود را ارزیابی کنید و ببینید که اگر بیشتر احتمالات به سود شما تمام شود، تا چه حد بر مبلغ دریافتی شما افزوده خواهد شد.

درضمن از وسواس و احتیاط بیش از حد در سرمایه گذاری و تصمیمهای کاری نیز دوری کنید که شما را از جزیره ای ثروتمندان و پولداران دور می کنید. تمام ثروتمندان از دریای ریسک و مشکلات رد شده اند تا به جزیره ای بهشتی ثروت و پول دلخواه رسیده اند.مرتبط با : رازهای اصلی پولدار شدن
برچسب ها : چگونه پس انداز کنیم-صرفه جویی-پس انداز-روشهای صحیح پس انداز کردن-روشهای پولدار شدن-سرمایه گذاری-خرج و دخل-
نویسنده : admin -
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت 1392
زمان : 12:20 ق.ظ
دیدگاه خودرا بنویسید
Macfarlane Group Curry یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 10:49 ب.ظ
I һave recеntly ѕtarted a blog, the info
you offer on this web site has helped mee grеatly.Thank you for
aall of your time & work.
Can exercise increase your height? شنبه 1 مهر 1396 08:49 ق.ظ
Its such as you learn my mind! You seem to know so much approximately this, such as you wrote the book in it or
something. I believe that you can do with a few p.c.
to pressure the message home a bit, however other than that, that is magnificent blog.

A great read. I will definitely be back.
What is limb lengthening surgery? سه شنبه 28 شهریور 1396 01:44 ق.ظ
Genuinely no matter if someone doesn't be aware of afterward its up
to other visitors that they will assist, so here it takes place.
smail23.blog.fc2.com سه شنبه 6 تیر 1396 04:03 ق.ظ
Hi there to all, the contents existing at this site
are really remarkable for people experience, well, keep up the good work fellows.
BHW جمعه 25 فروردین 1396 06:19 ب.ظ
I savor, cause I found exactly what I was taking a look
for. You have ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a nice day.
Bye
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
:: ماهیانه دوازده میلیون تومان کسب درآمد واقعی از اینترنت+تضمینی
:: ترفندهای ساده اما بسیار جالب و کاربردی در زندگی
:: 30 راز اساسی برای سریع پولدار شدن
:: چگونه از زندگی خود لذت ببریم و با نشاط باشیم؟
:: میلیاردر های درجه اول ایران کی ها هستند؟
:: مسئله لاینحل ریاضی با قدرت تلقین حل شد!
:: پس انداز 226 کیلوگرم سکه طی 63 سال+تصویر
:: روشهای اطمینانی کسب درآمد بالا از اینترنت در ایران
:: الماس ده میلیاردی شاه ایران در سوئیس به فروش رفت+عکس
:: نکته های صد در صد خواندنی و مؤثر برای پولدار شدن
:: آثار مثبت اندیشی
:: چند تصمیم کلیدی که افراد موفق را موفق کرده است
:: چند هشدار امنیتی لازم و راهکارهای مفید به کاربران اینترنت!
:: شاه کلید ثروتمند شدن
:: چند راهکار ساده برای ایجاد نشاط و درمان افسردگی


 
عوامل موفقیت    کسب درآمد از اینترنت  
****